Mosman Family Sanctuary Villa

  • 500 m²

Mosman Family Sanctuary Villa ligger 4 km fra Royal Botanic Gardens Sydney, og tilbyr utsikt over hagen og tilbyr gjestene en jacuzzi. Denne boligen tilbyr tilgang til en terasse.

Gjestene kan nyte snorkling, og det er også et eget svømmebaseng.

Mosman Family Sanctuary Villa ligger i Mosman bydelen bare noen skritt fra Mosman Art Gallery. Taronga zoologiske hage er ca. 2 km fra boligen. Boligen ligger ca 7 minutters gange fra dc's restaurant som serverer italienske retter. Villaen ligger et par minutter med bil fra Operahuset i Sydney. Det nærmeste bussholdeplassen ligger 350 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Mosman Family Sanctuary Villa Sydney
Contemporary Balmoral Beachside Family Retreat
pris kun for mobil

Contemporary Balmoral Beachside Family Retreat

9.0
Flott 2 anmeldelser
764 m fra overnattingsstedet
Balmoral Hamptons House With Heated Pool And Hot Tub
pris kun for mobil

Balmoral Hamptons House With Heated Pool And Hot Tub

1.2 km fra overnattingsstedet
Bright Townhome With Courtyard In Neutral Bay
pris kun for mobil

Bright Townhome With Courtyard In Neutral Bay

1.5 km fra overnattingsstedet

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Treningssenter
    • Snorkling

    Tjenester på overnattingsstedet

    • VIP-innsjekking / -utsjekking
    • Express-innsjekking/utsjekking
    • Vaskeri
    • Turer/ Billettservice
    • Dagligvarebutikk

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass
    • Picknickområde/ Bordene

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Forretningsfasiliteter

    • Forretningssenter
    • Møte-/selskapslokale

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger
    • Brettspill
    • Lekeplass for barn

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng
    • Tilgang til stranden
    • Hageområde
    • Grillfasiliteter
    • Jacuzzi

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Sitteområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Hagemøbler
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Parkettgulv

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Familierom
    • Tilgang med nøkkel

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr
    Ofte stilte spørsmål
    • Er det parkering i nærheten av Mosman Family Sanctuary Villa?
      Ja, parkering er tilgjengelig for gjester på Mosman Family Sanctuary Villa.
    • Er det noen fine restauranter i nærheten av Mosman Family Sanctuary Villa?
      Restauranter i nærheten av Mosman Family Sanctuary Villa inkluderer dc's restaurant og Four Frogs Creperie Mosman.
    • Er det et basseng på Mosman Family Sanctuary Villa?
      Ja, gjester på Mosman Family Sanctuary Villa kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Mosman Family Sanctuary Villa Sydney

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk